HAKKIMIZDA

Kurumsal

Fakiroğlu Plastik plastik suluk ve yemlik üretimi alanında faaliyet göstermektedir. Fakiroğlu Plastik sahip olduğu girişimci ruh ve dinamik takımıyla ürün yelpazesini genişleterek çok farklı sektörlere hizmet eden, ileri teknoloji kullanan bir firma kimliğini kazanmış olmanın gurununu yaşamaktadır. Fakiroğlu Plastik uluslararası standartlarda ürünler üretmektedir.
 
Fakiroğlu Plastik’in gücü yetenekli işgücü, geniş faaliyet alanı, global müşteri tabanı, yaratıcı ürün gamı ve gelişmiş teknoloji kombinasyonuna sahip olmasından gelmektedir.
 
Fakiroğlu Plastik bununla beraber kendini biliçli, detaylarda dikkatli ve talep edilen ürünün yüksek kalitede zamanında gönderebilen çalışanlarıyla geniş bir müşteri portföyüne sahip olmasıyla farklılaştırmaktadır.
 
Son teknolojiyle donanmış makine parkuru ve muazzam üretim kapasitesiyle, Fakir Plastik daima müşterilerine en iyi hizmeti vermek için sürekli çalışmaktadır.
Genç ve dinamik yönetim kadrosu, işletme fonksiyonlarını sürekli gözden geçirerek, süreç verimlerini sürekli iyileştirme hedefiyle çalışmaktadır. Günümüz rekabet koşullarında satınalma, hammadde ve yardımcı malzemelerdeki optimum fiyat/kalite dengesini sağlayan, firma içindeki en önemli fonksiyonlardan biri olarak öne çıkmaktadır.